گروه طراحان مفهوم ایده پرداز نوین ، با ارائه روشهای منحصر بفرد در اصول طراحی سایت و المانهای مورد نیاز برای طراحی یک وب سایت، به شما کمک می کند تا وب سایت مورد نظرتان را هرچه بیشتر مفهومی زیبا و خاص ایجاد نمایید. وب سایت هایی که ما ارائه می دهیم، نه تنها از نظر ظاهر و زیبایی نمونه هستند، بلکه هدف اصلی ما از طراحی سایت، ایجاد چهره ای توانمند از شما در بازار رقابتی تان در اینترنت است. در کنار زیبایی، تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما بر پایه اصولW3C  طراحی شده اند که در ساخت صفحات نکاتی همانند کاربر پسندی، بارگذاری سریع، و غیره... رعایت شده اند.تسلط کامل بر روی انواع زبانهای برنامه نویسی تحت وب ( PHP , ASP , Java , ... ) ، نرم افزارهای گرافیکی ( Photoshop , FireWorks , Flash , ... ) و سیستم های مدیریت محتوا ( PHPBB , vBulletin , Joomla , Wordpress , Movable Type , ... ) این امکان را فراهم می کند تا بهترین طرح برای وب سایت شما انتخاب و به مرحله اجرا گذاشته شود.

 


آنچه ما طراحی می کنیم
وب سایت شما نیاز به کاربر پسندی، و بهینه سازی برای موتورهای جستوگر را دارد. مهارت تیم طراحان ما، خلق وب سایت هایی است که نگاه ها را بسوی شما معطوف و رضایت مشتریان را برآورده می سازد.

از جمله بهترین پدید آورنده آثار گرافیکی خلاقانه ، مفهومی و زیبا در حوزه دنیای گرافیک و وب سایت های اینترنتی با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی وب سایت های مدرن تجاری، صنعتی، فرهنگی و علمی گام به عرصه فعالیت نهاد.

طراحی وب سایت در گروه ما به صورت اختصاصی انجام می شود . یعنی پس از دریافت اطلاعات از سوی مشتری ، بر اساس معیارهای اعلام شده و نیاز و درخواست شما طراحی می نماید و پس از تایید طرح از سوی شما طرح اولیه مورد تایید را در اختیار تیم برنامه نویسی گروه قرار می دهد . سپس با بررسی رقبای داخلی و خارجی، کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت شما را استخراج کرده و در اختیار تیم سئو گروه قرار می دهد تا سایتی بهینه با پتانسیل قابل پیشرفت در گوگل ارائه شود.

چرا گروه طراحان مفهوم ایده پرداز نوین را انتخاب کنیم ؟ 
با ما در زمان و هزينه‌هاي خود صرفه‌جويي قابل ملاحظه‌اي خواهيد داشت، زيرا ديگر نيازي به متخصص طراحي سايت نداريد و هر ويرايش در سایت خود را به سرعت و بدون پرداخت هزينه‌اي، خودتان انجام مي‌دهيد.
براي استفاده از مدیریت محتوای سايت خود، به تسلط بر زبان‌هايي مانند HTML و ... نيازي نداريد.
منوها و تنظیمات سايت‌ های طراحی شده در شرکت  به زبان فارسي است و بنابراين استفاده از آن براي همه آسان است.

 
 
امكان استفاده از تمام عناصر رايج در وب ، مانند تصاوير، فايل‌هاي Flash ، فايل‌هاي صوتي و تصويري، كدهاي HT ML ، JavaScript و ... وجود دارد.
 
در هر جای دنیا و در هر لحظه مي‌توانيد محتواي سايت خود را بر روي اينترنت ويرايش نماييد.
 
مي‌توانيد صفحات سایت خود را به سرعت ايجاد نماييد. همچنين تنها با چند كليك مي‌توانيد ظاهر صفحات، نحوة چيدمان عناصر موجود در صفحات و ... را تغيير دهيد.
 

مي‌توانید در مدیریت سایت كاربر جديد تعريف كرده و دسترسي کاربر به هريك از بخش‌ها را مشخص نمود.و همچنین مي‌توان صفحات ايجاد شده را به صورت امن شده تعريف كرد تا فقط كاربران مجاز، به آن صفحه دسترسي داشته باشند.
 

نرم‌افزار مدیریت محتوای سایت بر روي قدرتمندترين و مطمئن‌ترين سرورهاي كشور های مختلف نصب شده است كه كارائي، راندمان و امنيت اين سرورها در بالاترين سطح استانداردهاي بين‌المللي قرار دارد.
 

براي اصلاح بخشي از صفحه در سایت سازی به Upload كل صفحه نيازي نيست و بنابراين اطلاعات اضافي دريافت و ارسال نمي‌شود.
 

شما مي‌توانيد با استفاده از مكمل‌هاي طراحی شده ، امكانات و ویژگی های  سايت خود را گسترش داده و هر آنچه را كه لازم است يك سايت پويا و پيشرفته داشته باشد، به آن بيفزاييد.
گروه طراحان مفهوم ایده پرداز نوین، پنجره‌اي رو به آينده

اگر به دنبال روشي هستيد که مدیریت وب سايت را خودتان در دست گيريد و آن را اداره کنید،سایت طراحی شده توسط ما  ايده‌آل شماست. با گروه طراحان مفهوم ایده پرداز نوین بدون نياز به تسلط بر طراحي وب و برنامه‌نويسي تحت وب، صفحات جديدي خلق کرده و مطالب، تصاوير و هر آنچه که به آن نياز داشتيد براحتي به ان مي‌افزاييد. تمامي اين تغييرات در سایت شما در همان لحظه و بصورت Online بر روي سايت شما اِعمال مي‌گردد.


اينترنت دنيا را به دهکده جهاني(مجازی) تبديل کرده است. اکنون با گسترش اينترنت،‌ فاصله‌ها و مرزها معناي پيشين خود را از دست داده‌اند. گستردگي و نفوذ جهاني اينترنت سبب شده است تا سازمان‌ها، شرکت‌ها و حتي اشخاص گوناگون مبادرت به طراحی سايت‌هاي اينترنتي کرده تا بدين‌طريق به معرفي خدمات و محصولات خود بپردازند. در واقع در عصر ارتباطات و اطلاعات،‌ داشتن وب سايت اطلاعاتي بر روي اينترنت براي سازمان‌ها يا شرکت‌ها ديگر يک عنصر جنبي و تجملاتي نيست، بلکه نيازي حياتي است. زيرا هر شرکت، با دارا بودن يک وب‌سايت مناسب مي‌تواند دايرة فعاليت‌ و خدمات خود را تا ابعاد بين‌المللي و جهاني گسترش داده و از اين طريق درآمدزايي بسيار بالايي داشته باشد.
اما بزرگترين چالش شرکت‌ها در رابطه با طراحی وب سايت، ايجاد تغييرات چه در محتوا و چه در طراحي آن مي‌باشد. اصولاً اِعمال تغييرات در سايت‌هاي اينترنتي براي شرکت‌ها پرهزينه و يا دست کم زمان‌بر است. اين مشکل در سايت‌هايي توسط شرکت طراحی سایت ، سایت سازی.کام طراحی می شود  ماهيت آنها پويا بوده و مي‌بايد مداوم به‌روز شوند، نمود بيشتري دارد.برخي سايت‌ها بگونه‌اي هستند که نياز به تغييرات و اصلاحات مداوم دارند و به اصطلاح بايد «به روز» شوند. در روش مرسوم طراحي سايت، صاحب سايت بايد براي انجام هرگونه تغييري به طراح مراجعه کرده و درخواست تغييرات را بدهد.
اما نرم‌افزار «شرکت طراحی سایت ،سايت سازی » علاوه بر دارا بودن کليه مزايا و ويژگي‌هاي روش قبل، صاحب سايت را قادر مي‌سازد بصورت کاملاً ديناميک و پويا صفحات جديدي ساخته يا اطلاعات موجود در صفحات ساخته شده را ويرايش کند. براي انجام چنين کاري نيازي به دانش حرفه‌اي طراحي سايت نيست و هر کسي فقط با آشنايي مختصري با کامپيوتر و نرم‌افزارهاي پايه، قادر به اعمال تغييرات لازم مي‌باشد.

 

 

CONCEPTIDEA GROUP

نمونه کارهای گرافیکی ما